analiz robotik
robotik sol yatay

Analiz Eğitim Kurumlarından Muratpaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı Oya KANSU 'ya ziyaret

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Analiz Eğitim Kurumlarından Muratpaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı Oya KANSU 'ya ziyaret
Pandemi sürecinde aksayan eğitim ve öğretimin telefi edilmesi ve ileriye dönük çalışmaların sürdürülmesi istişareleri için Analiz Eğitim Kurumları Kurul Başkanı Mazhar DOĞMUŞ ve eğitim ekibi Muratpaşa Belediyesi Başkan Yardımcılarından Oya KANSU hanımefendiyi ziyaret ederek istişarelerde bulundular. Kısa ve samimi geçen ziyaret Pandemi Kuralları göz önünde bulundurularak gerçekleştirildi.

Covid-19 salgın sebebi ile aksayan ve uzaktan eğitim ile tamamlanmaya çalışılan Eğitim ve Öğretim yavaş yavaş düzene girmeye başlamış durumda. Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK yapmış olduğu açıklamalarda şubat ayı itibari ile Eğitim ve Öğretimin yavaş yavaş tedbirli bir şekilde eski düzenine başlayacağını dile getirmişti. Bu kapsamda Eğitim ve Öğretim faaliyetleri yüzyüze yapılması için çalışmalar başlatıldı.

Analiz Eğitim Kurumları yüz yüze faaliyet çalışmalarının yanı sıra kamu kurum ve kuruluşları nı ziyaret ederek aksayan eitimlerim tamamlanması ve işbirliği yapılması çerçeveinde bilgi paylaşımında bulunuyor.

Ziyaretlerde pandemi kuralları dikate alınarak görüşlere yer veriliyor. Mazhar DOĞMUŞ ve çalışma ekibi Eğitim - Öğretimin normalleşme sürecinde Muratpaşa Belediyesi Başkan YardımcısıOya KANSU'yu ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen kısa ve bilgi dolu görüşmede Muratpaşa Belediyesinin yaptığı çalışmalara da değinildi. Başkan Yardımcısı Oya KANSU  yapmış oldukları çalışmaları dile getirdi. Özellikle Hayvan hakları ve Sokak Hayvanları konusunda bir çok çalışmaların olduğu ve bu çalışmaları sürdürdüklerini belirtti.

Başkan Yardımcısının hayvan sevgisi ve hayvanlara yaklaşım tarzı gözden kaçmadı.

Anahtar Kelimeler:
 • 2
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
SERGEN BİRİNCİOĞLU EUROPA WORLD SPORDA MEHMET EFE DİNÇ'İN KONUĞU OLDUÖnceki Haber

SERGEN BİRİNCİOĞLU EUROPA WORLD SPORDA M...

DOÇ.DR.SEVDE MAVİ VAR MEHMET EFE DİNÇ’İN SORULARINI CEVAPLIYORSonraki Haber

DOÇ.DR.SEVDE MAVİ VAR MEHMET EFE DİNÇ’İN...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar